Halloween to celebracja okultyzmu i satanizmu. Wystrzegaj się tego.

Opublikowany 01-11-2016

Halloween to szatańska sieć zastawiana na nasze dzieci. Ustrzeż swoje dzieci przed skutkami sił zła, opętaniem i chorobami!

Ten obrzęd to ważne święto satanistyczne i musisz o tym wiedzieć. Jest to pułapka zastawiona przez siły szatańskie aby otwierać nasze dzieci (i przy okazji również uczestniczących w tym obrzędzie dorosłych) na wyjątkowy wpływ ze świata ciemności co może przynieść tragiczne skutki w postaci opętań i różnych chorób.

Szatański świat zadbał o odpowiednią indoktrynację i wyjątkową medialną nagonkę na nieświadomych niebezpieczeństwa ludzi, zwłaszcza dzieci.

Obrzęd ten jest propagowany przez:

  • bajki i filmy dla dzieci
  • producentów zabawek
  • książki (jak Harry Potter)
  • centra handlowe upatrująca w tym dodatkowe zyski

 

Dalej przenosi się to na zasadach wirusa umysłu. Czyli jedne osoby zachęcają inne i dają im poczucie, że to jest w porządku, bo „wszyscy to robią”.

Ponad wszelką cenę BROŃMY nasze dzieci przed tą pułapką!

Przebieranie się w stroje symbolizujące szatana i jego pomocników (duchy, gobliny, demony, śmierć, diabły itd.) na poziomie psychoduchowym otwiera nieświadome ofiary na potencjalne opętania i inne skutki.

Dodatkowo oswaja dzieci z okultyzmem, satanizmem, magią, czarami … tym wszystkim, czego Bóg nienawidzi i co musi być podstawą dla nas do obrony przed tą obrzydliwością.

Co jeszcze musisz wiedzieć o tym obrzędzie?
Wiedza bowiem i znajomość szatańskiej pułapki pomóc może w skutecznej obronie.

Halloween jako wigilia święta zmarłych jest jednym z najważniejszych świąt dla satanistów. Oficjalnie potwierdził to nawet założyciel kościoła szatana Anton LaVey (Biblia szatana strony 110-112). Obrzęd pochodzi z czasów druidów gdzie łączono go ze szczególną aktywnością duchów zmarłych, demonów, czarownic w tym właśnie okresie.

Sataniści składają w tym dniu ofiary z dzieci najczęściej rodzonych przed tym okresem i w tym celu przez kobiety z kręgów satanistycznych. Odbywa się to w potajemny sposób ale potwierdza to wiele osób, które praktykowały satanizm.

Niezależnie od szczegółów obrzędu – ważne dla nas jest to, że jest to celowo zastawiona przeciwko nam i naszym dzieciom zakłamana sieć – pułapka, która może nam bardzo zaszkodzić.

Słowo Boże również zapewnia nas, że ludzie czyniący taką obrzydliwość będą wykluczeni z Królestwa i nie otrzymają dostępu do Drzewa Życia.

Obj 22:12 Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, by oddać każdemu według jego uczynku.

Obj 22:13 Ja jestem alfa i omega, pierwszy i ostatni, początek i koniec.

Obj 22:14 Błogosławieni, którzy piorą swoje szaty, aby mieli prawo do drzewa żywota i mogli wejść przez bramy do miasta.

Obj 22:15 Na zewnątrz są psy i czarownicy, i wszetecznicy, i zabójcy, i bałwochwalcy, i wszyscy, którzy miłują kłamstwo i czynią je.

 

Zbierz siły i przeciwstaw się tej ogłupiającej sieci podstępu.

Ochroń swoje dzieci. Wyjaśnij dzieciom jak bardzo zły i niebezpieczny jest to obrzęd.